اِل پُبلنو (El Poblenou) : محله ی جذاب و جدیدِ بارسلونا

اِل پُبلنو, به عنوان یک محله شناخته می شود, اما صبر کنید ما معتقدیم اینجا یک دنیای خرید و سرگرمی خاص است.مهم نیست که به دنبال مبلمان خاص برای دکوراسیون یا دنبال کافه و رستورانی برای یک بعد از ظهر آفتابی و پناه گرفتن در سایه آرامش هستید,اینجا شما را به روح خود دعوت می کند و وقتی به خود می آیید که شاید ساعتها گذشته باشد...

محله ی رو به دریای ال پبلنو که زمانی کاربردی صرفا صنعتی داشت، در حال حاضر حال و هوایی تازه و هنری دارد و تعدادی از جالب ترین گالری ها، رستوران ها و مغازه ها در این محله قرار دارند. این مقاله یک راهنمای محلی در مورد مکان هایی است که می توان با کمک آن در محله ی جذاب و جدید بارسلونا، به گشت و گذار پرداخت.

 

 

بازار پابلو آلتو (Pablo Alto) که در اولین آخر هفته ی هر ماه (به جز ماه اوت) در باغ های کارخانه ای قدیمی دایر می شود، شامل ترکیبی الهام بخش از ماشین های فروش غذا (ساندویچ هشت پا در پبره نگره (Pebre Negre)، اِمپانداس (empandas) در پولپُنتا (Pulponeta)) و همینطور البسه و لوازم خانگی می شود که اکثر آنها توسط سازنده های جوان و مستقل ساخته می شوند. سه گالری سرپوشیده در این مکان وجود دارد، در طول روز همچنین در فضای باز موسیقی زنده اجرا می شود. ممکن است جا و مکان غرفه ها هر سال دچار تغییراتی بشود اما حواستان به دُبله کوکو (Doble Coco) باشد که فروشنده اقلامی مانند ظرف های کنف هندی و کوزه های سفالی است. همینطور مایوهای راه راهِ تولیدی مارینو بارسلونا (Marino Barcelona) و لباس ها و کیمونوهای ابریشمی با طرح گل های خرچنگیِ ساخت کلارا باکونسه (Clara Baconce) را از دست ندهید.